Sonda

Sonda

Sonda - Jak oceniasz pomysł budowy nowego basenu?

W przedwyborczych obietnicach burmistrza Wschowy pojawiła się koncepcja budowy nowego basenu we Wschowie. Niedawno, za pośrednictwem portalu Elka.fm, mieszkańcy  gminy dowiedzieli się, że w Ratuszu trwają prace nad przekształceniem pomysłu w realny projekt - urzędnicy ustalają ewentualne źródła dofinansowania, formy inwestycji (basen? aquapark?), itp.

We wspomnianej informacji, znalazła się też zapowiedź konsultacji społecznych w sprawie budowy basenu. Nie czekając na oficjalne zaproszenie władz gminy, Wschowski Portal Obywatelski zainicjował dyskusję artykułem Janiny Grzyb Pływalnia czy mieszkania komunalne, który był pierwszym głosem w tej sprawie. Kolejnym elementem publicznej debaty jest sonda, która przez najbliższy miesiąc będzie dostępna na  stronie Bezkresu.
Zapraszamy do głosowania.

Komentarze   

 
#5 Dr H. 2011-02-28 07:51
Mały, chyba nie zrozumiałeś aluzji ukrytej w poście Dagi. Skoro powstaje nowa stacja paliw (na przeciwko Netto), nowych inwestycji we Wschowie nie widać. To znaczy, że zmierzamy właśnie w kierunku tego co opisuje Daga. Swoją drogą zmieniamy się powoli w sypialnię dla sąsiednich ośrodków bez perspektyw dalszego rozwoju. Po zakończonych wyborach widać, że to wschowianom pasuje.
 
 
#4 Mały 2011-02-24 22:09
Daga sorry!.
Pielęgniarka+Hotel+Miasteczko+Sypialnia=Agencja Tow.,a tego we Wschowie nie ma!,i nie obrażaj nas ,a szkoły pielęgniarskie były w Kościanie i niech tradycja tych szkół jest tam.Wschowa ma zdecydowanie inne tradycje.
 
 
#3 Daga 2011-02-24 07:16
A ja uważam, że ważniejsze jest uruchomienie we Wschowie Międzywojewódzk iego Centrum Szkoleniowego Pielęgniastwa i Usług Hotelarskich, bo to miasteczko jest przecież sypialnią dla pracujących w sąsiednich miastach i miejscem zamieszkania emerytów.
 
 
#2 jarosław 2011-02-23 17:41
basen to bardzo ciekawa propozycja,,, pytanie brzmi czy Wschowę stać na basen???!!!! koszty utrzymania są bardzo duże, ale tez stworzy się dodatkowo około 20 miejsc pracy..... dodatkowo basen spowoduje wzbogacenie bazy sportowej naszego miasta i powiatu...... wydaje mi się że są ważniejsze sprawy w mieście i ważniejsze inwestycje np mieszkania dla młodych małżeństw, bo miasto zaczyna być a w zasadzie już jest miastem młodzieży szkolnej i emerytów a chyba warto inwestować we wschowską młodzież ....
 
 
#1 Mały 2011-02-20 12:07
Myślę,że bardziej pilna inwestycja to Tesco i myślę,że powstanie prędzej niż basen czy mieszkania bo kto ma handel ten ma gospodarkę czyż nie?.
 

Ostatnie komentarze

 • Rafaello diTravelfan
  Hej ! Jestem świeżo po lekturze Twojej barwnej relacji z imprezy Kolory pustynnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • www.
  Nie do końca ze wszystkim się zgodzę, ale w gruncie rzeczy dobrze napisane i będę ...

  Czytaj więcej...

   
 • Krystyna
  Brawo Janeczko - są miejsca,gdzie rządzi przyroda, a nie pseudoturyści jakiejkolwiek ...

  Czytaj więcej...

   
 • anastazja
  świetnie autor opisuje swoje wojaże w lutym i ja lecę do Indii i trochę się ...

  Czytaj więcej...

   
 • http://www.
  Bardzo dobrze powiedziane, w wielu kwestiach się zgadzam.

  Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Newsletter