Polecamy

Polecamy

Miasto bez seksu umiera

       Seks jest tematem tabu. A pomimo tego jest wszędzie – w telewizji, kolorowych pismach, w internecie, kioskach, księgarniach. Jest go prawie tyle ile samochodów na ulicach. O samochodach rozmawiać potrafimy, ale o seksie mniej lub wcale – w ten sposób zapowiadaliśmy pod koniec 2012 roku nowe miejsce we wschowskiej blogosferze, czyli blog SeksWeWschowie. 

       Oficjalnie wystartowaliśmy 5 listopada i po zimowej drzemce, która ogarnęła nas wraz z końcem grudnia, wracamy, przypominając o sobie, korzystając z gościnności portalu bezkresu.pl

       Twórcy bloga sądzą, że miasto bez seksu umiera. Bez edukacji seksualnej, bez radości z seksu, w obawie przed niechcianą ciążą, bez antykoncepcji – miasto karłowacieje. Z prowadzonych badań przez różne instytucje na temat edukacji seksualnej wynika, że w domach rodzinnych najmniej rozmawia się na temat przemocy, pierwszego współżycia, masturbacji oraz orientacji seksualnej. To tematy podlegające nie tylko tabu. Najczęściej kształtowane są przez stereotypy, zakłamania i zabobony.
Wychodziliśmy z założenia, że o seksie warto rozmawiać. Szukać języka, czyli sposobu wyrażania się o seksie i wszystkich odczuciach, które mu towarzyszą.

       Nie jesteśmy więc blogiem politycznym, chociaż seks jako temat debaty publicznej jest nacechowany światopoglądem osób, które zabierają w tej sprawie głos. Nasz pomysł na rozmowy o seksie, to nienachalne, bez polityki, czasami intymne, chwilami ironiczne zapiski dwojga osób. Wpadajcie do nas, czytajcie nas od czasu do czasu i cieszcie się seksem.

        Autorzy bloga: sekswewschowie.wordpress.com

Ostatnie komentarze

 • Rafaello diTravelfan
  Hej ! Jestem świeżo po lekturze Twojej barwnej relacji z imprezy Kolory pustynnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • www.
  Nie do końca ze wszystkim się zgodzę, ale w gruncie rzeczy dobrze napisane i będę ...

  Czytaj więcej...

   
 • Krystyna
  Brawo Janeczko - są miejsca,gdzie rządzi przyroda, a nie pseudoturyści jakiejkolwiek ...

  Czytaj więcej...

   
 • anastazja
  świetnie autor opisuje swoje wojaże w lutym i ja lecę do Indii i trochę się ...

  Czytaj więcej...

   
 • http://www.
  Bardzo dobrze powiedziane, w wielu kwestiach się zgadzam.

  Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.