Recenzje

Recenzje

Dni Pola w Osowej Sieni

     Kwiat miejscowego rolnictwa zgromadził się 19 czerwca br. na tegorocznych Dniach Pola obchodzonych w Osowej Sieni. Organizatorami były dwie firmy zajmujące się szerokim zakresem usług dla rolnictwa: Napena i Chemirol. Wśród gości pojawili się dominujący w regionie rolnicy i obsługujące ich służby. Jak zwykle podczas imprezy tego typu, zaczęło się od prezentacji upraw. Liczni goście i gospodarze z Hodowli Zwierząt Zarodowych w Osowej Sieni obeszli pola, mimo że w tym roku nie wyglądały one imponująco. Wiadomo, na brak opadów nie ma rady.

     Część gastronomiczno – rozrywkowa odbywała się na tzw. Rancho w Osowej Sieni, gdzie rozstawione były namioty i stoiska. Na scenie pojawiły się dwa zespoły; najpierw Catawba – folklorystyczny zespół indiański, a następnie finalista programu telewizji POLSAT „Must be the Music” – PodobaMiSię.

     Już przy wejściu na pole nie bitwy, a zabawy, piękne kowbojki wręczały słomkowe kapelusze. Był to pierwszy z licznych powodów do wprawienia w dobry nastrój. Kolejne to gastronomia – napoje z posmakiem chmielu i te dla kierowców oraz przysmaki z grilla. Większość  rolników, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu powodów do śmiechu i zabawy, tutaj bawiła się setnie. Jedni rzucali lassem, inni doili Mućkę, grali w ruletkę, tańczyli z Indianami albo chodzili na szczudłach. Dla najaktywniejszych (aktywność mierzona w ilości zdobytych dolarów Chemirolu) były dodatkowe nagrody.

     Impreza w Osowej Sieni miała charakter marketingowo – integracyjny, gdyż nie ma lepszego miejsca na rozmowy o interesach jak przy piwku w cieniu dobrego drzewa i przy dobrej muzyce.

Komentarze   

 
#1 karol 2011-06-22 20:32
http://www.lodr.pl/lodr/wspomnienie-o-cecylii-chudy
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

 • profile
  http://2ndhomeblog.net: http://2ndhomeblog.net

  Czytaj więcej...

   
 • e-lusterko.pl
  Artykuł niczego sobie. Będę tu częściej

  Czytaj więcej...

   
 • Rafaello diTravelfan
  Hej ! Jestem świeżo po lekturze Twojej barwnej relacji z imprezy Kolory pustynnych ...

  Czytaj więcej...

   
 • http://signilight-
  Super artykuł! Dziękuję bardzo, na pewno wrócę.

  Czytaj więcej...

   
 • www.
  Nie do końca ze wszystkim się zgodzę, ale w gruncie rzeczy dobrze napisane i będę ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Newsletter